SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Cupinformation
Speldagar:
Fredag/Lördag 25/26 september P10
Matchplaner:

Alla planer ligger vid vår anläggning Mossbrott strax utanför Vara
Alla matcher spelas på gräs, i elljus.

Mossbrotts Idrottsplats

ÖNUM
534 91 Vara

Speltid:
 Gruppspel 13 min
Finalspel 2 x 10 min



LAG 1

Benny o Jonas


Wilmer

Mille

Vincent

Alexander T

Alvin

Josef

Carl-Johan

Mattis

Herman

Jonathan

Simeon

Leon


Samling 16.45 på Ulvesborg



P10: Grupp F



  IFK Mariestad
  Vårgårda IK:2
  Lidköpings FK:Röd

  Tidaholms GIF:1



  IFK Mariestad30       6  - 1      +5        7                +57
  Tidaholms GIF:13210       6  - 1      +5        76 - 1+57
  Lidköpings FK:Röd3102       3  - 6       -3        33 - 6-33
  Vårgårda IK:23003       0  - 7       -7        00 - 7-70
  
  
  
  


Lidköpings FK:Röd
      -
Tidaholms GIF:1
0-4

 
 


                    


               
Tidaholms GIF:1     -Vårgårda IK:21-0     

                     
Tidaholms GIF:1     -IFK Mariestad
1-1                    


8-dels:04

Tidaholms GIF:1   -   Södra Härene IF  2-0 


 
A-kvartsfinal   IFK Trollhättan    -  Tidaholms GIF:1   0-1                                                                                                         
                                                                                                  
   

 A-semifinal     Vårgårda IK:1    -   Tidaholms GIF:1   0-3                                                               


A-final       Tidaholms GIF1:     -    Hsk/Frisco   1-0


   


 
 


  
     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lag 2

Erik o Ola


Olle                                                                                       

Alexander B-M                                                                                                                                                                

Hugo                                                                                      

Robell 

Casper                                                                                  

Anthonio                                                                                

Filip                                                                                      

Alexander L                                                                           

Oscar 

Aleksa

Vilgot



Samling 16.45 på Ulvesborg



P10: Grupp A









  Vara SK
  Vedum AIS
  Tidaholms GIF:2
  Stenstorps IF

  IK Gauthiod



  Tidaholms GIF:2                  4 2206-2         +4        8
  Vedum AIS42116 - 5+1        7
  IK Gauthiod42114 - 3+1        7
  Stenstorps IF42027 - 6+1        6
  Vara SK40041 - 8-7         0




 
                                              
                                            



    
Tidaholms GIF:2          -
Stenstorps  IF           1-0                           


VedumAIS

         -                        Tidaholms GIF:2                1-1  

                      
Tidaholms GIF:2         -                  Vara SK              3-0  

                                       
IK Gauthiod        - Tidaholms GIF:2              1-1   


                    
A-kvartsfinal     Tidaholms GIF -         Vårgårda   IK:1       4 - 5 es     
   

 

 
                    
   
     




    
 
 
   

 

   
   
     
     
 
 
Köper ditt virke ! Ring 070-6254421