SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

2019
Tidaholms GIFF 1
Ola o Erik
Casper
Olle
Anthonio
Jonathan
Hugo
Alexander L
Simeon
Vincent
Charlie
Robell
Yahia
Felix



Samling 10:30 på Ulvesborg
Vid återbud kontakta Ola eller Erik



Grupp 4
  Lag#VOF+/-  
1.IFK Viksjö00000 - 0(0)0
2.Tidaholms GIF 100000 - 0(0)0
3.Falköpings FK00000 - 0(0)0
4.Växjö Bollklubb00000 - 0(0)0

 MatchnrTidSpelplanHemmalag Bortalag Live 
28061202fr 28/06 12:00Timmersdala AFalköpings FKTidaholms GIF 1   
28064508fr 28/06 17:00Lillegården GTidaholms GIF 1Växjö Bollklubb   
29064301lö 29/06 09:00Lillegården EIFK ViksjöTidaholms GIF 1   

Kommande matcher i A-slutspel
 MatchnrTidSpelplanGruppOmgångHemmalag Bortalag Live 
29063107lö 29/06 15:00Värsås AP14 A-slutspel1/16 Final1:an i Grupp 102:an i Grupp 4   
29061207lö 29/06 15:00Timmersdala AP14 A-slutspel1/16 Final1:an i Grupp 42:an i Grupp 6   
Kommande matcher i B-Slutspel

 MatchnrTidSpelplanGruppOmgångHemmalag Bortalag Live 
29063106lö 29/06 14:00Värsås AP14 B-Slutspel1/16 Final4:an i Grupp 44:an i Grupp 11   
29063406lö 29/06 14:00Timmersdala BP14 B-Slutspel1/16 Final3:an i Grupp 44:an i Grupp 6   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tidaholms GIFF 2
Benny o Jonas
Wilmer
Josef
Henning
Oscar
Ubidullah
Mattis
Aleksa
Alvin
Leon
Noel
Lucas
Eric


Samling 11:45 på Ulvesborg
Vid återbud kontakta Benny eller Jonas

Grupp 6
  Lag#VOF+/-  
1.Vänersborgs IF Röd00000 - 0(0)0
2.IS Emtarna00000 - 0(0)0
3.Tidaholms GIF 200000 - 0(0)0
4.Vrigstad IF00000 - 0(0)0


 MatchnrTidSpelplanHemmalag Bortalag Live 
28063103fr 28/06 13:00Värsås AVänersborgs IF RödTidaholms GIF 2   
28063207fr 28/06 17:00Värsås BTidaholms GIF 2Vrigstad IF   
29060900lö 29/06 08:00Karstorp övreTidaholms GIF 2IS Emtarna   

Kommande matcher i A-slutspel
 MatchnrTidSpelplanGruppOmgångHemmalag Bortalag Live 
29061207lö 29/06 15:00Timmersdala AP14 A-slutspel1/16 Final1:an i Grupp 42:an i Grupp 6   
29064507lö 29/06 15:00Lillegården GP14 A-slutspel1/16 Final1:an i Grupp 62:an i Grupp 7   
Kommande matcher i B-Slutspel
 MatchnrTidSpelplanGruppOmgångHemmalag Bortalag Live 
29063406lö 29/06 14:00Timmersdala BP14 B-Slutspel1/16 Final3:an i Grupp 44:an i Grupp 6   
29064606lö 29/06 14:00Lillegården HP14 B-Slutspel1/16 Final3:an i Grupp 64:an i Grupp 7   
Skadevi Cup 2018
Lag 1

Ola o Jonas

Josef Ö
Casper
Robell
Aleksa
Simeon
Jonathan
Filip
Josef A
Alexander L
Charlie
Henning
Douglas



GRUPP 2
IFK Falköping
Tidaholms Giff 1
Hertzöga BK Grön
Mölnlycke IF City

29/6 kl 12:00 IFK Falköping - TGIF 1
29/6 kl 16:00 TGIF 1 - Mölnlycke IF City
30/6 kl 10:00 TGIF 1 - Hertzöga BK grön

A-slutspel 30/6 kl 18:00
B-slutspel 30/6 kl 16:00

Samling ombytta o klara på Ulvesborg kl 10:45

Lag 2

Benny o Erik

Wilmer
Olle
Vincent
Alvin
Oscar
Alexander B-M
Alexander T
Leon
Herman
Mille
Hugo
Mattis
Anthonio

Grupp 13
Hjuviks AIK
Södra Härene IF
Tidaholms Giff 2
Segeltorps IF

29/6 kl 14:00 TGIF 2 - Hjuviks AIK
29/6 kl 19:00 Segeltorps IF - TGIF 2
30/6 kl 12:00 TGIF 2 - Södra Härene IF

A-slutspel 30/6 kl 17:00 vid 1:a i gruppen eller 19:00 vid 2:a i gruppen
B-slutspe l30/6 kl 16:00

Samling ombytta o klara på Ulvesborg kl 12:45
 
 
Köper ditt virke ! Ring 070-6254421